Latvijas pilsoniskā aliance
  • Raidījumā “Kaimiņu būšana Latvijā” diskutēs par integrācijas politiku

    20.07.2017. plkst.22.00 Latvijas Reģionu televīzija Re:TV skatieties pirmo raidījumu cikla “Kaimiņu būšana Latvijā” diskusiju par īstenoto integrācijas politiku, tās veiksmes un neveiksmes, kā arī redzējums par vēlamajām izmaiņām jaunajā sabiedrības saliedēšanas politikā, kas šobrīd ir izstrādes stadijā. 
    Studijā viesosies Kultūras ministrijas pārstāve Solvita Vēvere, kultūrpētnieks Deniss Hanovs un “Latvijas Pilsoniskās alianses” padomes priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš.


    Latvijas Reģionu televīzija Re:TV kopā ar biedrību “Latvijas Pilsoniskā alianse” veido jaunu raidījumu ciklu “Kaimiņu būšana Latvijā”, kura mērķis ir veicināt mazākumtautību piederības sajūtu Latvijai un stiprināt valstiskuma apziņu. Kopā tiks sagatavoti seši raidījumi, un katrs no tiem vēstīs par kādu konkrētu integrācijas jomu, par ko katrā reizē diskutēs trīs diskusijas dalībnieki.  Raidījumi “Kaimiņu būšana Latvijā” tiks pārraidīti kanālā Re:TV jūlijā, augustā un septembrī, un tie būs pieejami arī Re:TV interneta vietnē www.retv.lv un biedrības “Latvijas pilsoniskā alianse” interneta vietnē www.nvo.lv. Pirmais raidījums Re:TV ēterā būs 20. jūlijā plkst. 22:00, ar atkārtojumiem sestdien plkst.16.00 un trešdien plkst.13.30.


    Raidījums "Kaimiņu būšana Latvijā" ir tapis ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Sadarbības partneris - Latvijas Pilsoniskā alianse.