• Piesaki savu pretendentu “Balvai cilvēka izaugsmei”

  Piesaki savu pretendentu “Balvai cilvēka izaugsmei”
  Turpinās pieteikumu iesniegšana balvai „Cilvēka izaugsmei Latvijā” 2019. gadam. Pieteikumu balvu konkursam aicinām iesniegt elektroniski, aizpildot pieteikuma formu līdz 31. maijam, pieteikumā iekļaujot informāciju par balvas pretendentu, pretendenta iniciatīvas aprakstu, mērķi un rezultātu, kā arī vismaz vienu atsauksmi.
  Pieteikumus nominācijām aicinām iesniegt četrās kategorijās: sociālā atbildība,  izcils ieguldījums izglītībā,  izcils ieguldījums veselībā un labklājībā un izcils ieguldījums Latvijas nākotnē. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, izņemot pati sevi.


  Balvas mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju izglītību, veselību un labklājību un izcelt sociālās atbildības iniciatīvas.
  19. septembrī svinīgā ceremonijā balvu pasniegsim jau sesto gadu, kuras laikā godināsim iedvesmojošus Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns” un  goda diplomu.
  Balvu konkursu „Cilvēka izaugsmei Latvijā” organizē Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar ASV vēstniecību Latvijā un Amerikas Tirdzniecības palātu Latvijā.