• Piedalies Biedrību un nodibinājumu Bazārā!

  Jau 9. novembrī notiks Latvijas Pilsoniskās alianses rīkotais ikgadējais Biedrību un nodibinājumu bazārs (BNB), kurā neformālā gaisotnē sarunāsies, iepazīsies un meklēs labākos risinājumus starpnozaru sadarbībai Latvijas nevalstiskās organizācijas, iedzīvotāju iniciatīvas un uzņēmēji.

  Programmā uzstāsies:


  Zaiga Pūce, biedrības “Ascendum” valdes priekšsēdētāja un Latvijas Pilsoniskās alianses rīcībpolitikas un stratēģiskā virziena vadītāja sniegs lekciju par korporatīvās sociālās atbildības politiku teorijā un realitātē, kā arī par to, kā veiksmīgāk veicināt nevalstiskā un biznesa sektoru;
  Agnese Alksne, Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platforma – “CSR Latvia” līdzdibinātāja uzstāsies par CSR Latvija darbību un tā programmai korporatīvās sociālās atbildības veicināšanai Latvijā, tai skaitā par jauno biznesa iniciatīvu “Atbildīga biznesa vēstneši”, un dažādiem sadarbības formātiem;

   

  Lai saprastu, ko viens sektors no otra var mācīties un kā attīstīt savstarpējo sadarbību, notiks paneļdiskusija ar uzņēmējiem. Diskusijas laikā būs iespēja ne tikai uzzināt par uzņēmēju nostāju  un sadarbības iespējām, bet arī uzdot jautājumus un iegūt informāciju par dažādiem sadarbības piemēriem. Šobrīd dalību apstiprinājuši atbildīga biznesa vēstneši:

   Artūrs Jansons, homo:ecos – runās par dabas talkām, kā veidu iesaistīties jēgpilnā dabas sargāšanā, par zaļā biroja paštestiem un par ilgtspējīgu masu pasākumu organizēšanu un paštesta rīku tam, kā arī kā arī pārstāvji no Starptautiskā Lidosta Rīga.


  Bazārs notiks kopstrādes telpas “Teikums” Jaunajā Teikā, Gustava Zemgala 78, Rīgā. Laiks 16.00-20.00.
  Bazāram pasākuma organizatori aicina pieteikties laicīgi aizpildot pieteikuma anketu šeit.

   

  Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

  Pielikumi