Latvijas pilsoniskā aliance
  • Par kvalitatīvu līdzdalību Memoranda padomē!

    Līdz 02.08.2018. tiek vēlēts jaunais NVO un MK sadarbības memoranda īstenošanas padomes sastāvs. Memoranda padomes sekretariātā tikuši saņemti sešpadsmit Memoranda padomes locekļu pretendentu pieteikumi. Izvērtējot visus pieteiktos kandidātus, Latvijas Pilsoniskā alianse informē, ka balsos par zemāk minētajiem kandidātiem: 1) Terēzija Mackare (biedrība “Rīgas aktīvo senioru alianse”); 2) Ivars Balodis (nodibinājums “Invalīdu un viņu draugu apvienība "APEIRONS"”); 3) Anita Seļicka (biedrība "Latvijas Lauku forums"); 4) Kristīne Zonberga (biedrība "Latvijas Pilsoniskā alianse"); 5) Elīna Pinto (biedrība “Eiropas Latviešu apvienība”); 6) Jānis Rozītis (nodibinājums “Pasaules dabas fonds”); 7) Maija Pavlova (biedrība "Laikmetīgās kultūras nevalstisko organizāciju asociācija”); 8) Antonija Skopa (biedrība “Ascendum”).

    Latvijas Pilsoniskā alianse, izvēloties atbilstošākos pretendentus, ņēma vērā, vai kandidāts ir alianses biedrs vai sadarbības partneris, kas aktīvi iestājas par alianses mērķiem, dažādu jomu pārklājumu, kas ir atbilstošs Memoranda būtībai, teritoriālo pārklājumu – reģionālā, nacionālā un Eiropas līmenī, kā arī rūpīgi, izvērtējot kandidātu motivāciju.
    Arī citas Memorandu parakstījušās organizācijas ir aicinātas virzīt astoņus pretendentus. Lielāko balsu skaitu ieguvušie pretendenti uz gadu un sešiem mēnešiem būs ievēlēti Memoranda padomē. Savu balsi var nodot līdz 2018. gada 2.augustam, plkst. 23:59, nododot balsi šeit.