Latvijas pilsoniskā aliance
 • Noslēdzies Mentoringa projekts BIG BROTHER

  27.februārī lieliskā gaisotnē un ar labi padarītu darba sajūtu noslēdzās Latvijas Pilsoniskās alianses veidotais mentoringa pilota projekts “BIG BROTHER”.


  Projekta galvenais uzdevums bija palīdzēt mazām un start up NVO pilnveidoties, apgūt jaunas prasmes, kā stiprināt savas organizācijas tēlu, kā izmantot tehnoloģijas savas organizācijas kapacitātes stiprināšanā un kā sevi prezentēt potenciālajam sponsoram, iepazīties ar jau pieredzējušām organizācijām un atrast jaunus sadarbības partnerus.


  Noslēguma pasākumā dalībnieki prezentēja savus projekta idejas. Projektu prezentācijas vērtēja Čads Tvītijs (Chad Twitty) un Raeins Peseckas (Ryan Peseckas) no Amerikas Savienoto Valstu vēstniecības, Kristīne Zonberga no Latvijas Pilsoniskā alianses, Zelma Martinsone no Microsoft Latvia un Luīze Jansone no LU Microsoft inovāciju centra, un dalībniekiem sniedza atgriezenisko saiti jeb ieteikumus projekta īstenošanā.
  Visas projekta idejas bija lieliskas, izvēle bija grūta, tomēr par labākajām tika izraudzītas divas projektu idejas - Nodibinājuma "SBLC Trakie bebri” projekta ideja "Ar veļiku pa Aglyunu" un biedrības "Pagasta attīstības grupa "Vireši"" projekta ideja – “IT Diennakts nometne bērniem un jauniešiem”. Apsveicam projekta ideju uzvarētājus un novēlam veiksmi projektu realizēšanā!
  Vēlamies teikt milzīgu paldies par atsaucību un ieguldīto darbu visām 17 dalīborganizācijām. Pateicamies biedrībai "PINS", biedrībai "Pagasta attīstības grupa "Vireši"", nodibinājumam "SBLC Trakie bebri”, biedrībai ''Cidonya'', biedrībai" Latvijas Rokmūzikas asociācijai", “Latvijas bezdarbnieku biedrībai”, “Tukuma Raiņa ģimnāzijas atbalsta biedrībai”, nodibinājumam "Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas Diakonijas centrs”, biedrībai “Jahtklubs Engure”, biedrībai "Baltā māja", biedrībai "Ugunspuķe", apvienībai "Apeirons", biedrībai “Latvijas platforma attīstības sadarbībai”, biedrībai "LĪDZVĒRTĪBA" ,biedrībai "Dzimtmisas attīstības fonds", Latvijas Samariešu apvienībai un “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācijai”.


  Projektu organizēja Latvijas Pilsoniskā alianse sadarbībā ar Lumic un Microsoft Latvia. Projekts tika īstenots ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu.