• Memoranda padomes sēdes darba kārtība aprīlī

    24. aprīlī plkst. 12.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde.

    Tajā Sabiedrības integrācijas fonda un Kultūras ministrijas pārstāvji ziņos par valsts budžeta programmas ''NVO fonds'' pasākumu ieviešanu 2018. gadā rezultātiem un izvērtējumu. 

    Kā arī Kultūras ministrijas pārstāvji informēs par 2018. gadā īstenotajām programmām, kuru mērķis ir saglabāt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti.

    Kā ierasts, tiks nodrošināta Memoranda padomes sēdes tiešraide, kas būs redzama Ministra kabineta tīmekļvietnes sākumlapā neilgi pirms sēdes sākuma. Ja vēlaties piedalīties Memoranda padomes sēdē klātienē, informāciju par Jūsu organizācijas pārstāvju dalību (norādot sēdes dalībnieku datus šādā secībā: uzvārds, vārds* un personu apliecinošā dokumenta numurs (kurš tiks uzrādīts iekļūšanai Ministru kabineta ēkā) vai personas koda pirmā puse*) lūdzu līdz 24. aprīļa plkst. 9.00 nosūtiet uz e-pastu.