• Memoranda īstenošanas padomes sēde jūnijā

  26. jūnijā plkst. 11.00 Ministru kabineta Zaļajā zālē notiks Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes sēde.


  Tajā Finanšu ministrijas informēs par valsts budžeta sagatavošanas procesu 2020. gadam un aktualitātēm, kas būtu svarīgas un vērā ņemamas nevalstiskajām organizācijām budžeta sagatavošanas periodā.


  Kultūras ministrija informēs par Saliedētas sabiedrības pamatnostādņu 2021.–2027. gadam izstrādes procesu.
  Memoranda padomes deleģētais pārstāvis Ingars Eriņš (Latvijas Jauno zinātnieku apvienība) ziņos par darbību Ministru kabineta komitejā. 
  Un Valsts kanceleja ziņos par izstrādāto priekšlikumu Latvijas pārstāvju izvirzīšanas kārtību dalībai Eiropas Ekonomikas un sociālo lietu komitejā. 


  Kā ierasts tiks nodrošināta arī Memoranda padomes sēdes tiešraide, norāde uz tiešraidi būs redzama Ministra kabineta tīmekļvietnes sākumlapā neilgi pirms sēdes sākuma. Ja vēlaties piedalīties Memoranda padomes sēdē klātienē, informāciju par Jūsu organizācijas pārstāvju dalību (norādot sēdes dalībnieku datus šādā secībā: uzvārds, vārds* un personu apliecinošā dokumenta numurs (kurš tiks uzrādīts iekļūšanai Ministru kabineta ēkā vai personas koda pirmā puse*) līdz 25. jūnija plkst. 17.00 nosūtiet uz e-pastu. Nākamā sēde notiks 28. augustā, plkst. 11.00.