Latvijas pilsoniskā aliance
  • Mazais Pilsonis

    Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse aicina Rīgas nevalstiskās organizācijas piedalīties kampaņā, lai dotos uz  skolām, kur interaktīvi un saturīgi izglītotu jauniešus par sabiedrības līdzdalību pašvaldības un valsts līmenī, NVO jautājumiem, kā arī iedrošinātu iesaistīties Jūsu organizācijā. Kampaņa “Mazais 100gades pilsonis” notiks Rīgā no 10.septembra līdz 28.septembrim. Kampaņas ietvaros skolēni jau ir paspējuši veikt šādas aktivitātes: iepriecināja bērnu nama bērnus, iestādīja dažādus stādus, kā arī dāvāja skolas bibliotēkai jaunas spēles. Skolnieku aktivitātei tiks piešķirta neliela aktivitātes stipendija, kas palīdzēs nodrošināt nepieciešamos materiālus un atbalstu aktivitātes veikšanai.

    Latvijas Pilsoniskā alianse aicina atsaukties Rīgas skolas, kuras vēlas uzņemt organizāciju pārstāvjus un organizāciju pārstāvjus, kuri vēlas doties uz skolām! Interesentus  lūdzam rakstīt uz e-pastu alianse@nvo.lv vai zvanīt pa tālruni 67846464 līdz 30.08.2018., nosaucot organizāciju un kontaktpersonu aktivitātes īstenošanai.

     

    Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.