• Līderu vasaras akadēmija NOZĪME! BŪTĪBA! ATSPULGS!

  22.07.2013.-24.07.2015, Viesu namā „Mauriņi”, Allažu pagastā, Siguldas novadā biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse” (eLPA) jau devīto gadu aicina Tevi piedalīties vasaras akadēmijā nevalstisko organizāciju pārstāvjiem! Šogad eLPA nolēmusi pievērst uzmanību tam, kā uzlabot mūsu pašu darba kvalitāti, kā uzvesties un rīkoties tā, lai mūsu darbs prasītu mazāk resursu, bet tam būtu labāks iznākums, kā arī tam, kā labāk pastāstīt par saviem labajiem darbiem. Mums ir tas gods ielūgt Tevi uz šo pasākumu un mēs esam pārliecināti, ka ikviens no mums būs ieguvējs!

   

  Pilsoniskās sabiedrības līderu vasaras akadēmijas 2015 tēmas un vadošie runātāji  (programma var mainīties)

   

  NOZĪME:

  Vanda Vaščenkova, SIA Eurofortis IT, valdes priekšsēdētāja, sertificēta EFQM iekšējā vērtētāja

   

  ATSPULGS:

  Ieva Stūre, Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācijas prezidente

  Baiba Rubess, dzīves gudrs cilvēks

   

  BŪTĪBA:

  Jana Simanovska, Ekodizaina kompetences centrs

  Liene Jurgelāne, direktore, Kaņepes Kultūras Centrs

   

  IEDVESMAI UN ATPŪTAI:

  Dace Dagnija Legzdiņa, Ceļojums akupresūras pasaulē

  Zane Skreija, mandalu gleznošana

   

  Aicinām savlaicīgi pieteikt dalību vasaras akadēmijai, dalībnieku skaits ir ierobežots – 25 personas. eLPA dalībnieku atlasē pievērsīs uzmanību dalībnieku motivācijai, aktivitātēm konkrētajā darbības jomā un vietai, kurā organizācija darbojas. Mums ir būtiski, lai grupa būtu daudzšķautņaina, kuras dalībnieki iegūst maksimāli ari viens no otra iepazīšanas

   

  Dalības maksa vienai personai ir EUR 70. Piesakies dalībai NVO vasaras akadēmijai tiešsaistē līdz 2015.gada 12. jūlijam, elektroniski aizpildot pieteikuma anketu šeit. eLPA līdz 2015. gada 17. jūlijam informēs tos dalībniekus, kuru dalība Vasaras akadēmijā tiks apstiprināta.

   

  Pielikumi