• eLPA piedalīsies- sarunu festivālā LAMPA

  03.07.2015. Cēsu Pils parkā norisināsies sarunu festivāls LAMPA. Sarunu festivāls, kādi pēdējo gadu laikā jau kļuvuši par jaunu tradīciju Ziemeļvalstīs, tiek rīkots ar mērķi radīt platformu, kas veicina sabiedrības iesaistīšanos sabiedriskajos un pilsoniskajos procesos, tādējādi stiprinot Latvijas kā demokrātiskas valsts attīstību. Līdzās dažādu žanru un tēmu sarunām, festivālā būs iespēja piedzīvot arī unikālus kultūras notikumus, piemēram, šobrīd aktuālāko režisoru īpaši festivālam radītas teātra spēles un instalācijas.

  Teltī “Laterna” eLPA 12:30 - 14:00 vadīs interešu aizstāvības interaktīvas spēles, bet no pl.14:00 - 15:00 mērīsim sabiedrības līdzdalības indeksu.

  Savu sabiedrības līdzdalības indeksu vari izmērīt jau tagad, aizpildot elektronisko anketu!

  Vairāk informācijas par festivālu var atrast šeit.

   

  Sabiedrības līdzdalības indekss ir projekta „Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības attīstības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā” aktivitāte, ko īsteno Latvijas Pilsoniskā alianse. Projekts tiek īstenots sadarbībā EEZ un Sabiedrības integrācijas fondu (Projekta Nr.2012.EEZ/INP/01). Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.