Latvijas pilsoniskā aliance
 • eLPA nepieciešams biedru atbalsts

  Esam droši, ka Latvijas Pilsoniskās alianses (eLPA) biedri patiesi zina, cik izaicinošs ir mūsu komandas darbs ikdienā un ilgtermiņā, un, ka darba nepārtrauktībai nepieciešams regulārs finanšu atbalsts. Tāpēc 2017. gada nogalē mēs īpaši vēršamies pie savām biedru organizācijām un personīgi pie demokrātijas aizstāvjiem, aicinot atbalstīt eLPA darbu ar saviem ziedojumiem, lai varam turpināt mūsu kopīgi iesākto - demokrātijas stiprināšanu Latvijā.


  eLPA galvenais uzdevums ir nodrošināt, ka Latvijā veidojas, attīstās un spēj pastāvēt dzīva un aktīva pilsoniskā sabiedrība un tiek ievēroti labas pārvaldības principi un demokrātijas vērtības. Vairāk kā divpadsmit gadus eLPA seko līdzi likumdošanas un normatīvo aktu izstrādes procesiem, lai nodrošinātu, ka normatīvais regulējums ir atbalstošs brīvprātīgo iniciatīvām un nerada šķēršļus biedrību un nodibinājumu, kā arī sabiedrības aktīvistu darbībai tādās jomās kā izglītība, veselība, kultūra, sports, vide, sociālā un citās jomās. eLPA arī nodrošina, ka to jomu pārstāvji, kurās tiek virzītas kādas izmaiņas laicīgi uzzina par tām un var iesaistīties, lai izmaiņas, kas skar konkrēto cilvēku grupu tiešā veidā var būt informēti un darboties savu interešu aizstāvībai.


  Par paveikto regulāri informējam savā ziņu izdevumā „Nesēdi tumsā!”, eLPA sociālo tīklu kontos twitter @alianse un Facebook Civic Alliance - Latvia, kā arī savā gada pārskatā, kuru publicējam savā interneta vietnē www.nvo.lv
  Izvēloties ziedot eLPA darbam ir divas iespējas – ziedot eLPA interneta vietnē www.nvo.lv  uz Paypal kontu vai eLPA bankas kontu:


  Konts ziedojumiem:
  Biedrība „Latvijas Pilsoniskā alianse”
  Reģ. Nr. 40008087708
  Banka: Swedbank, HABALV22
  IBAN: LV24HABA0551009349318


  Ja rodas kādi jautājumi, lūgums sazināties ar mums pa e-pastu alianse@nvo.lv vai tālruni 67846464. Patiesi ceram uz mūsu biedru organizāciju un individuālo biedru atsaucību.