• Diskusija par to, kā saliedēsim Latvijas sabiedrību

   

  Diskusija par to, kā saliedēsim Latvijas sabiedrību

   

  Vēlies kļūt par diskusiju dalībnieku, piesakies šeit.

   

  Pirmā iedzīvotāju diskusija notiks sestdien, 16. martā,  Liepājā, uz kuru aicināsim Kurzemes reģiona iedzīvotājus, kas reprezentē sabiedrības portretu, aptverot iedzīvotāju daudzveidību pēc dzimuma, vecuma, tautības, pilsonības un nodarbošanās.

   

  “Diskusija būs sadalīta divās daļās. Pirmajā - dalībnieki mazākās grupās pārrunās dažādus jautājumus (tādus kā - Cik veiksmīgs vai neveiksmīgs Latvijā ir bijis integrācijas process? Vai ir tādas cilvēku grupas, kurām ir īpaši grūti iekļauties Latvijas sabiedrībā? un citas). Pasākuma turpinājumā dalībnieki moderatoru vadībā diskutēs par to, kādai Latvijas sabiedrībai būtu jāizskatās nākotnē un veidos ieteikumus par to, kā veidot saliedētāku sabiedrību,” diskusiju norisi skaidro domnīcas „Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS” direktore un vadošā pētniece Iveta Kažoka.

   

  Kā iepriekš informējam, valsts pārvalde šogad sāk politikas plānošanas dokumentu izstrādi, kas pamatā noteiks, kāda būs sabiedrības saliedētības politika Latvijā turpmākajos 7 gados - sabiedrības, nevis vadošo partiju vēlmes. Pirmā iedzīvotāju diskusija notiks sestdien, 16. martā,  Liepājā, uz kuru aicināsim Kurzemes reģiona iedzīvotājus, kas reprezentē sabiedrības portretu, aptverot iedzīvotāju daudzveidību pēc dzimuma, vecuma, tautības, pilsonības un nodarbošanās.

   

  Latvijas Pilsoniskā alianse un sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, 2019. gadā organizēs iedzīvotāju diskusijas reģionos, lai kopīgi izvērtētu līdzšinējo saliedētības politiku un piedāvātu idejas saliedētākas sabiedrības veidošanai.