• Četrdesmit mēnešu ekspedīcija NVO sektorā turpinās!

  2016. gadā eLPA turpina iesākto darbu, nodrošinot Latvijas NVO sektora izpēti un monitoringu. Gada pirmajā pusē ir plānots publicēt pētījumu par NVO sektoru - Pārskats par NVO sektoru Latvijā 2015. Šobrīd ar iepriekšējo pētījumu par 2013. gadu var iepazīties šeit.


  Projekta „Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības attīstības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā” ietvaros eLPA turpina darbu pie efektīvas NVO sektora monitoringa sistēmas izveides, kura darbosies kā ziņojumu datu bāze par NVO sektoru.


  Visu 2015. gadu iedzīvotāji tikai aicināti aizpildīt Sabiedrības līdzdalības indeksu, ar kura palīdzību var novērtēt iedzīvotāja individuālo iesaisti. Balstoties uz iegūtajiem datiem, pēc 10. janvāra nāks klajā ziņojums par sabiedrības līdzdalības iesaisti 2015. gada otrā pusē.

   

   


  Pārskats par NVO sektoru ir projekta „Ilgtspējīgas pilsoniskās sabiedrības attīstības atbalsta un monitoringa sistēmas pilnveidošana Latvijā” aktivitāte, ko īsteno Latvijas Pilsoniskā alianse. Projekts tiek īstenots sadarbībā EEZ un Sabiedrības integrācijas fondu (Projekta Nr.2012.EEZ/INP/01). Projektu finansiāli atbalsta Islande, Lihtenšteina un Norvēģija.

  www.eeagrants.org www.sif.gov.lv www.eeagrants.lv