• “Biedru telpā” - Servisa suņu biedrība Teodors

     Katru nedēļu ziņu izdevuma “Nesēdi Tumsā” pielikumā “Biedru telpa”. Šonedēļ "Biedru telpas" viesis – Servisa suņu biedrības "TEODORS" priekšsēdētājs Aleksejs Volkovs.


    16. aprīlī biedrība uzsāka ziedojumu vākšanas kampaņu “Acis iet skolā”. Kampaņas galvenā varone ir 6 mēnešus veca labradoru šķirnes kucīte Joko. Joko ir talants kļūt par acīm kādam neredzīgam cilvēkam. Kampaņas mērķis ir savākt nepieciešamos līdzekļus (ap 20 000 eiro līdz gada beigām) suņa-pavadoņa apmācībai un izglītot sabiedrību par servisa suņu audzināšanu nozīmību. Par iegūto summu biedrība varētu izaudzināt vienu vai divus suņus-pavadoņus.


    Kampaņas svarīgākās aktivitātes paredzētas 8. maijā, kurā Joko būtu redzama pilsētvidē (JCDecaux pieturu stendos), presē (Delfi), Facebook. Būs atvērts arī ziedojumu tālrunis. Kampaņas “Acis iet skolā” pirmajās 12 dienās jau tika saziedoti 1300 eiro, un tā ir pirmā mazā uzvara ceļā uz mērķi (sunīti iespējams iegādāties no audzētājiem). Joko jau paviesojās “Pusnakts šovā septiņos ar Jāni Skuteli” un ar katru dienu kļūst arvien populārāka. Interviju lasiet pielikumā

    Pielikumi