Latvijas pilsoniskā aliance
 • Apbalvo 2018. gada labāko pilsonisko iniciatīvu

  Kā iepriekš informējām, par pagājušā gada iniciatīvas “Mazais Pilsonis” labāko  pilsonisko aktivitāti tika noteikta Rīgas 49. vidusskolas 11.b. klase. Pilsonisko aktivitāti 2018. gada 27. septembrī noorganizēja 11.b klases skolnieks Niks Eksnītis un 10.b klase, kas bija 13. Saeimas vēlēšanu simulāciju (starp 9. – 12. klasēm).


  Uzvarētāji saņēma brīvbiļetes teātra “Dirty Deal Teatro” izrādes “Klubs Paradise” apmeklējumu visai klasei, kā arī devās ekskursijā pa Ministru kabinetu, kurā jaunieši tuvāk iepazina valdības darbu un Ministru kabineta vēsturi.


  “Paldies par Jūsu sarūpētajām atraktīvajām nodarbībām mūsu skolas skolēniem. Aktivitātes mainīja skolēnu attieksmi un viņos radīja pastiprinātu interesi par nodarbībā apspriestajiem jautājumiem. Savukārt praktiskā spēle “Četri stūri” iedrošināja 10.b un 11.a klases skolēnus,” atklāja 11. b. klases audzinātāja Aina Babre. Viņa arī uzraudzīja iniciatīvas īstenošanas procesu: “Veidojām plakātus, pētījām partiju programmas, kopējām Rīgas pilsētas 16 partiju deputātu sarakstus, kurus izsniegt 27. septembra vēlēšanu norises laikā. 13. Saeimas vēlēšanu simulācija bija interesanta pašiem organizatoriem un skolēniem”.

   

  Projekts tika īstenots ar British Council Latvia finansiālu atbalstu.