• Alianse paraksta sadarbības memorandu ar Manabalss.lv

  Apzinoties, ka nepieciešams politiskajos procesos vairāk un kvalitatīvāk iesaistīt Latvijas iedzīvotājus un diasporu, organizācija ManaBalss ir izveidojusi sabiedrības līdzdalības platformu ParVaiPret.lv, ar ko stimulēt sabiedrības līdzdalību Saeimas iknedēļas darbā.


  Tiešsaistes platforma ParVaiPret.lv dod iespēju ikvienam paust savu viedokli par aktuālākajiem Saeimas dienaskārtības jautājumiem un darīt to zināmu likumdevējiem.


  ManaBalss apņemas:
  Informēt Latvijas Pilsonisko aliansi par aktuālākajiem Saeimas darbakārtības jautājumiem, kas ievietoti platformā ParVaiPret.lv un varētu interesēt sabiedrības kopumā un nevalstisko organizāciju auditoriju, kā arī sniegt tehnisko atbalstu un konsultācijas ParVaiPret.lv viedlogu izvietošanā organizācijas rekomendētajās mājaslapās.


  Latvijas Pilsoniskā alianse apņemas:
  informēt savus biedrus un atbalstītājus par viņiem interesējošajiem likumprojektu jautājumiem, kas ievietoti platformā ParVaiPret.lv, aicinot piedalīties balsojumos, lai vairotu interešu pārstāvniecību.
  Memoranda mērķis ir veicināt pilsonisko organizāciju un dažādu sociālo grupu un diasporas pārstāvju savstarpēju sadarbību, sekmējot sabiedrības informētību un ciešāku iesaisti likumdošanas procesā.