Latvijas pilsoniskā aliance
 • Aicinām uz “Biedrību un nodibinājumu branču”!

  07.06.2017. biedrība “Latvijas Pilsoniskā alianse” (turpmāk – eLPA) organizē pasākumu “Biedrību un nodibinājumu brančs”, kas ir turpinājums pagājušā gadā iesāktajai iniciatīvai, kuras mērķis ir veicināt starpnozaru sadarbību, lai panāktu, ka nevalstiskais sektors, sadarbībā ar biznesa sektoru, kopīgi risina sabiedrības izaicinājumus, īstenotu dažādu kopienu attīstības aktivitātes, kā arī tiktu veicināta ziedošanas kultūra Latvijā.


  Arī šogad eLPA “savedīs kopā” nevalstiskās organizācijas, pilsoņu iniciatīvas un uzņēmējus, lai veicinātu starpnozaru diskusijas, tīklošanās aktivitātes un mācīšanos vienam no otra. 2017.gadā notiks trīs šādi pasākumi – oktobrī “Biedrību un nodibinājumu bazārs”, bet vasarā divi ievadpasākumi “Biedrību un nodibinājumu brančs”.


  Pirmais BN brančs norisināsies 07.06.2017. Parunāsim Kafeteekā, kurā notiks diskusija ar uzņēmējiem par tādiem jautājumiem kā: uzņēmēju motivācija atbalstīt (finansiāli vai ne-materiāli) biedrību un nodibinājumu iniciatīvas, kādi apstākļi (piemēram, juridiskais ietvars) būtu jārada, lai uzņēmēji to darītu labprātāk. Diskusiju moderēs neatkarīgā eksperte Dace Akule. Aicinājums uz diskusiju ir aplūkojams pielikumā.
  Rīgas organizāciju pārstāvji, kuri vēlas piedalīties pasākumā, lai parādītu sevi citiem un iegūtu informāciju, kā sadarboties ar biznesa sektoru un gūtu motivāciju turpmākajam darbam, aicinām savlaicīgi pieteikties, rakstot uz sintija@nvo.lv. Vēršam uzmanību, ka vietu skaits ir ierobežots, tādēļ neatlieciet pieteikšanos uz pēdējo brīdi, kā arī dalība diskusijā ir tikai apstiprinātiem dalībniekiem.

  Pielikumi