• Aicinājums piedalīties Latvijas mazākumtautību forumā

    Aicinām mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvjus piedalīties VI Latvijas mazākumtautību forumā “No integrācijas uz saliedētu sabiedrību”, kas notiks 2018.gada 22. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā un 23. novembrī Rīgas pilī.

     

    Forums veltīts Latvijas simtgadei un to organizē Kultūras ministrija sadarbībā ar Valsts prezidenta kanceleju, konsultējoties ar Valsts prezidenta mazākumtautību konsultatīvās padomes un Kultūras ministrijas Mazākumtautību nevalstisko organizāciju pārstāvju konsultatīvās komitejas locekļiem.

    Iepazīties ar Mazākumtautības foruma programmu var šeit un atsūtīt informāciju par deleģētiem pārstāvjiem no Jūsu organizācijas (organizācijas nosaukums, vārds, uzvārds, kontaktinformācija; darba grupas nosaukums, kurā ir plānots piedalīties) līdz š.g. 15.novembrim uz e-pastu Rīgas reģiona reģionālajam koordinatoram: alianse@nvo.lv, tālrunis saziņai 24245580). Citu reģionu pārstāvjiem nepieciešams sazināties: Kurzemē inese@kurzemesnvo.lv; Zemgalē uldis@zemgalei.lv; Latgalē oskars@nvoc.lv; Vidzemē ansis.berzins@vnf.lv.

    Reģionu pārstāvjiem tiks segti ceļa izdevumi, ja nepieciešams, kā arī iespējams nodrošināt nakts mājas.