Latvijas pilsoniskā aliance
 • Saeimas un NVO foruma plānošana

  eLPA aicina Tevi dalīties viedoklī par tēmām, kuras būtu jādiskutē gaidāmajā Saeimas un NVO forumā. Šīs nedēļas beigās notiks Saeimas un NVO pārstāvju darba grupas tikšanās, lai diskutētu par šī gada foruma galvenajām tēmām.  Lai uzzinātu Tavas organizācijas viedokli par tēmām, kuras būtu jāaktualizē forumā, aicinām savu viedokli brīvā formātā adresēt eLPA politikas koordinatorei Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 12:13
 • Baltijas-Amerikas Dialoga programmas stipendijas

  Baltijas-Amerikas Dialoga programmas stipendijas
  17.02.2015. plkst, 11:00 „Valdemāra Centra”, Valdemāra iela 21, 6.stāvā Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) sadarbībā ar Baltijas-Amerikas Brīvības Fondu ielūdz uz semināru par iespēju nevalstiskajām organizācijām un izglītības iestādēm pieteikties Baltijas-Amerikas Dialoga programmas stipendijām. Šīs stipendijas ir aktuālas organizācijām, kuras plāno aicināt kādu ASV vieslektoru, ekspertu vai speciālistu un tam nepieciešams finansējums ceļa, uzturēšanās, u.c. izdevumiem Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 12:12
 • Tuvojas Vispasaules NVO diena

  Tuvojas Vispasaules NVO diena
  27.02.2015. tiks atzīmēta Vispasaules NVO diena, kura ir starptautisks simbols, kas atspoguļo pasaules NVO vērtības, centienus un rezultātus. Arī Latvijas NVO ir aicinātas iesaistīties NVO dienas svinēšanā – informējot par savu darbību, īstenot aktivitātes vai satikties ar kolēģiem. Vairāk informācijas var atrast šeit - http://worldngoday.org    Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 12:11
 • Piesaki kandidātu balvai Cilvēka izaugsmei!

  Piesaki kandidātu balvai Cilvēka izaugsmei!
  Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL), ASV vēstniecība Latvijā un Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) izsludina balvu konkursu „Cilvēka izaugsmei” otro gadu pēc kārtas, lai godinātu Latvijas cilvēkus, organizācijas un uzņēmumus par īpašiem nopelniem un ieguldījumu cilvēka izaugsmē. Balvas piešķiršanas mērķis ir vairot cilvēka izaugsmes nozīmi un rosināt sociālās atbildības iniciatīvas, atspoguļojot labās prakses piemērus. No š.g. 12.janvāra līdz 12.februārim tiek gaidītas nominācijas šādās kategorijās Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 12:08
 • Diskusija par uzturēšanās atļauju saņemšanas kārtību

  Diskusija par uzturēšanās atļauju saņemšanas kārtību
  27.01.2015. plkst. 13:00 notiks apaļā galda diskusija par Uzturēšanās atļauju saņemšanas kārtību, to likumisko regulējumu, nepieciešamajām izmaiņām likumdošanā, atļauju saņemšanas labo un slikto praksi. Diskusijā piedalīsies pārstāvji no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP), nevalstiskā sektora, juristi un trešo valstu valstpiederīgie.  Diskusija notiks Brīvības gatvē 204, Rīgā un būs vērojama interneta vietnē www.nvotv.lv Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 09:55
 • IESPĒJA: Piesakies PROVIDUS mentoru programmai!

  Domnīca PROVIDUS aicina naturalizētos pilsoņus, nepilsoņus un trešo valstu valstspiederīgos ar pastāvīgo uzturēšanas atļauju  pieteikties līdzdalības mentoru programmai, lai apgūtu projektu vadības un sabiedriskās līdzdalības prasmes! Tās ļaus palīdzēt citiem nepilsoņiem un ārzemēs dzimušajiem Latvijas iedzīvotājiem aktīvi iesaistīties Latvijas sabiedrības dzīvē, tai skaitā savu interešu aizstāvībā. Mentoru programmai var pieteikties Latvijā dzīvojošie cilvēki, kas ieguvuši Latvijas pilsonību, naturalizējoties pēdējo 10 gadu laikā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 09:54
 • Strukturētais dialogs Siguldā

  Strukturētais dialogs Siguldā
  05.02.2015. no plkst. 16:00 līdz 18:30 notiks Strukturētā dialoga diskusija „Kafija ar politiķiem” Jauniešu iniciatīvu centrā „Mērķis”, Skolas ielā 3, Siguldas novadā. Pašvaldības, nevalstiskās organizācijas, jauniešu organizācijas, jaunieši un citi interesenti aicināti pieteikties diskusijām par Strukurēto dialogu. Diskusiju galvenās tēmas: Kas būtu jādara visos izglītības veidos, lai veicinātu politisko līdzdalību? Kas būtu jādara, lai veicinātu uzticību un sapratni starp jauniešiem un lēmumu pieņēmējiem, kā arī uzlabotu abu iesaistīto pušu savstarpējās sadarbības kvalitāti Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 09:51
 • Mores muzejs paplašina pieejamību

  Mores muzejs paplašina pieejamību
  Biedrība "Mores muzejs" ar Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atbalstu īstenojusi trīs projektus. Mores muzeja teritorijā uzbūvēta plaša nojume, nobruģēts laukums un celiņi, nodrošinot teritorijas pieejamību arī cilvēkiem ratiņkrēslos. Projekta "Aprīkojuma iegāde sabiedrisko aktivitāšu dažādošanai un kvalitatīvai nodrošināšanai Mores muzeja teritorijā" ietvaros uzstādīti četri galdu un solu komplekti Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 09:49
 • LOSP tiksies ar ekonomikas ministri

   23.01.2015. notika ikmēneša Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvju sapulce. Ekonomikas ministres biroja vadītājs Gatis Ābele informēja par jautājumiem, kas attiecas uz enerģētikas nozares problēmu risināšanu – vairākkārtīgi diskutēto un neatrisināto jautājumu par elektroenerģijas tarifu samazināšanu, obligātās iepirkuma komponentes (OIK) nesamērīgajām likmēm, par ko maksā jebkurš elektroenerģijas patērētājs Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 09:39
 • Seminārs par digitālo komunikācijas kanālu sniegtajām iespējām

  03.02.2015. Zemgales plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centrs pulksten 11.00, Jēkabpilī, , Pasta iela 1, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas sēžu zālē organizē informatīvu bezmaksas semināru par digitālo komunikācijas kanālu sniegtajām iespējām publicitātes nodrošināšanā ES fondu projektu ieviešanas un pēc ieviešanas laikā. Semināra dalībniekiem būs iespēja gūt informāciju par digitālo komunikācijas kanālu sniegtajām iespējām publicitātes nodrošināšanā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 26.01.2015 - 09:38