Latvijas pilsoniskā aliance
 • Sāc septembri ar jaunām zināšanām

  9.-10. septembrī, pl.10.00-14.00, biedrības Latvijas Pilsoniskā alianse birojā (Ģertrūdes ielā 19/21-3) notiks apmācības par vienkāršā ieraksta grāmatvedības sistēmu vadipats.lv. Šī sistēma ir piemērota biedrībām un nodibinājumiem, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz 35000 EUR gadā.  Lasīt vairāk »
  • publicēts: 18.08.2014 - 11:38
 • Rīgas reģiona grāmatzīme

  Rīgas reģiona grāmatzīme
  Iepazīsties ar aktuālo biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi – 11.08.2014. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm. Daži no šīs nedēļas virsrakstiem:Izsludināts projektu konkurss Carnikavas novadā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 16:21
 • Pozitīvo emociju akadēmija

  Pozitīvo emociju akadēmija
  No 6.-8. augustam notika Latvijas Pilsoniskās alianses (eLPA) organizētā Vasaras akadēmija 2014. Akadēmija kopumā pulcēja trīsdesmit dalībniekus, kas ikdienā strādā ļoti dažādās darbības jomās. Dalībnieki trīs dienas kopīgi mācījās, diskutēja un tīklojās viesu namā “Mauriņi”. Pirmo akadēmijas apmācību dienu atklāja eLPA priekšsēdētājs Uldis Dūmiņš, vēlot dalībniekiem interesantu apmācību procesu. Apmācību daļā dalībnieki uzzināja par koučingu un koučinga metodēm, kuras var pielietot organizācijas darbā, šo nodarbību vadīja sertificēts koučs Gunārs Ķīsis. Vakarpusē dalībnieki devas pārgājienā, lai iepazītu Allažu neparastos dabas objektus Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 14:00
 • Piesakies apmācībām par grāmatvedības e-rīku vadipats.lv

  Piesakies apmācībām par grāmatvedības e-rīku vadipats.lv
  Vadipats.lv ir vienkāršā ieraksta grāmatvedības sistēma, kuras apgūšanai nav nepieciešamas specifiskas grāmatvedības zināšanas. Latvijas Pilsoniskā alianse aicina Rīgas pilsētas biedrības, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz 35000 EUR gadā, apgūt grāmatvedības e-rīku vadipats.lv. Apmācības par vadipats.lv e-rīka lietošanu notiks 21. augustā un 22.augustā pl.10.00-14.00, eLPA birojā Ģertrūdes ielā 19/21-3. Obligāts nosacījums - apmācībās dalībniekam ir jāpiedalās abas dienas! Ieteicams uz apmācību otro dienu ņemt līdzi savu portatīvo datoru, praktiskās nodarbības īstenošanai Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 13:10
 • Iedzīvotāju iniciatīvu konkurss

  Iedzīvotāju iniciatīvu konkurss
  Biedrība „Jēkabpils NVO resursu centrs” organizē iedzīvotāju iniciatīvu konkursu projekta „Vidusdaugavas reģiona NVO darbības atbalsts” ietvaros. Konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iniciatīvas savas pilsētas/pagasta/novada dzīves uzlabošanā, iesaistot plašāku sabiedrības loku, aktivizējot līdzcilvēku interesi par iespējām sadarboties, piedalīties savu interešu aizstāvībā un demokrātijas stiprināšanā, izteikt savu viedokli un iesaistīties tā aizstāvībā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 12:59
 • Projektu konkurss starpkultūru dialoga veicināšanai un mazākumtautību NVO atbalstam

  Kurzemes NVO atbalsta centrs izsludina NVO projektu konkursu "Iesaisties Kurzemē: starpkultūru dialoga veicināšana un mazākumtautību NVO atbalsts".  Kopējā Pretendentiem piešķiramā finansējuma summa ir  4000 EUR. Vienam projektam maksimālā piešķiramā summa ir 1000 EUR. Pretendentiem nav nepieciešams līdzfinansējums projektu īstenošanai. Viens pretendents var iesniegt vairākus projekta pieteikumus Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 12:58
 • LOSP: Ir īstais laiks samazināt PVN pārtikai

  LOSP: Ir īstais laiks samazināt PVN pārtikai
  Jau ilgstošās debatēs un darba grupās Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP) ir vērsusies pie valdības pārskatīt pievienotās vērtības nodokli (PVN) pārtikai. Ņemot vērā kritisko situāciju Eiropas Savienībā (ES) saistībā ar Krievijas noteikto embargo lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no ES, ASV un citām rietumvalstīm, šis lēmums atstās negatīvas sekas uz jebkuru Latvijas uzņēmumu un ražotāju Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 12:54
 • Latvijas Jaunatnes padome aicina iesaistīties Jauniešu dienas pasākumos

  12.08.2014. plkst.11:00, atzīmējot Starptautisko Jauniešu dienu, Latvijas Jaunatnes padome (LJP) piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotajā konferencē “Jaunietis Latvijā 2015-2020”, lai paneļdiskusijā “Jaunieši Latvijā – ko mēs varam darīt?” kopā ar IZM, Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas, Latvijas Pašvaldību savienības un nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvjiem diskutētu par Jaunatnes politikas pamatnostādņu projektā definētajām būtiskākajām tēmām Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 12:53
 • Ekoskolu forums - zaļā dzīves prakse ikdienā

  Ekoskolu forums - zaļā dzīves prakse ikdienā
  13.08.2014. Priekuļos, ieradīsies vairāk nekā 100 jaunieši no visiem Latvijas novadiem, lai četru dienu laikā Ekoskolu skolēnu forumā izzinātu ar vidi saistītas jomas un apgūtu vienkāršas aktivitātes, kas palīdzēs dzīvot atbildīgi un videi draudzīgi ikdienā. Vides izglītības fonds organizē forumu, kurā ir iespēja gūt papildus motivāciju, iedvesmu mainīt savus paradumus, dzīvot videi draudzīgi savā ekoskolā, ģimenē, vietējā sabiedrībā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 12:50
 • LAB piedāvāti jaunus veselības aprūpes pakalpojumus

  Biedrība "Latvijas Autisma centrs" 2013.gada novembrī uzsāka īstenot 2 gadu projektu "Bērnu ar autismu un autiska spektra traucējumiem invalidizācijas un sociālās atstumtības riska mazināšana". Projekts tiek finansēts Eiropas Ekonomiskās zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts programmas "NVO programma" ietvaros. Projekta mērķis ir bērnu ar autismu sociālā iekļaušana un integrācija sabiedrībā, sociālās atstumtības un vardarbības risku samazināšana un palīdzība sasniegt augstāko iespējamo izglītības programmu Lasīt vairāk »
  • publicēts: 11.08.2014 - 12:48