Latvijas pilsoniskā aliance
 • Rīgas reģiona grāmatzīme

  Iepazīsties ar aktuālo biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm. Daži no šīs nedēļas virsrakstiem: IKT gada balva „Platīna pele 2014”; Jūrmalas pilsētas izglītības attīstības koncepcija 2015.-2020.gadam; Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongress Lasīt vairāk »
  • publicēts: 22.10.2014 - 08:16
 • Piesaki dalību Rīgas iedzīvotāju forumam “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”

  Piesaki dalību Rīgas iedzīvotāju forumam “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”
  Šogad jau piekto reizi norisināsies Rīgas iedzīvotāju forums “Rīga dimd – iedzīvotāji runā, domā, dara!”. Forums notiks 20. novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas ielā 3, Rīgā). Pieteikšanās forumam ir līdz 7. novembrim. Aicinām ar programmu iepazīties šeit. Rīgas dome ir viena no nedaudzajām Latvijas pašvaldībām, kas konsultējas ar iedzīvotājiem ikgadējā foruma laikā. Tādējādi pašvaldība gūst būtisku atgriezenisko saiti par iecerētajām iniciatīvām pilsētā un savlaicīgi spēj veikt izmaiņas, lai uzlabotu iecerēto. Savukārt, iedzīvotājiem ir dota iespēja iepazīties ar plānotajām izmaiņām dažādās sfērās un, esot pilsoniski aktīviem, ietekmēt to norisi Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:47
 • Finansu resursi Rīgas NVO ir apzināti!

  Finansu resursi Rīgas NVO ir apzināti!
  16.10.2014. Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) birojā notika ideju launags par tēmu –  pieejamais finansējums Rīgas NVO organizācijām. Launags pulcināja lielu interesentu skaitu no ļoti dažādām nevalstiskajām organizācijām. Launaga laikā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Kultūras pārvaldes, Labklājības departamenta un Veselības pārvaldes pārstāvji iepazīstināja klātesošos ar finansēšanas konkursiem NVO un konkursa nosacījumiem Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:45
 • Mazais pilsonis iesoļo Rīgas un Rīgas reģiona skolās

  Mazais pilsonis iesoļo Rīgas un Rīgas reģiona skolās
  “Jums nebūs vajadzīgi ne krēsli, ne galdi, ne projektors?”, jautā kādas Rīgas vidusskolas skolotāja. “Tieši tā!”, atbild akcijas “Mazais pilsonis” organizatore Inta Šimanska, jo “ar neformālās izglītības metodes palīdzību – spēli – raisīsim skolēnos diskusijas par pilsoniskumu.” Akcija “Mazais pilsonis” norisinās no 13. oktobra līdz 24. oktobrim ar mērķi rosināt diskusijas skolēnu starpā par biedrošanos, sadarbību un savstarpējo uzticēšanos, lai veidotu jauniešos izpratni par pilsonisko līdzdalību un iedrošinātu jauniešus būt sabiedriski aktīviem, lai sadarbotos sabiedrībai svarīgu mērķu labā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:43
 • Aicina darbā projektu vadītāju - attīstības finanšu jomā

  Aicina darbā projektu vadītāju - attīstības finanšu jomā
  Latvijas Zaļā kustība aicina darbā projektu vadītāju (pilna slodze, līgums uz 3 gadiem sākotnēji). Ar projekta (Europe Aid DEAR) un vadošā partnera aprakstu, kā arī darba pienākumiem un atbilstības kritērijiem var iepazīties šeit.  Pieteikumus (CV un īsu motivācijas vēstuli) angļu valodā sūtīt uz selina.vancane@bankwatch.org līdz 2014.gada 28.oktobrim. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:42
 • Uzsākts projekts ilgstoši slimojošo pacientu IT prasmju apguvei

  Nodibinājums “Fonds Sabiedrībai” ar starptautiska mēroga tikšanos uzsāk projektu "Ilgstoši slimojošo pacientu atgriešana darba tirgū, nodrošinot IKT prasmju apgūšanu", kura mērķis ir veicināt ilgstošu hronisko slimnieku integrēšanos atpakaļ darba tirgū un sabiedrībā, slimošanas un rehabilitācijas laikā motivējot un palīdzot apgūt darba tirgū nepieciešamās IT prasmes. Projekts tiks realizēts 20 mēnešu garumā līdz 2016. gada 30. aprīlim Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:40
 • LLK aicina uz kopienu nedēļas pasākumiem visos Latvijas reģionos

  Turpinot stiprināt Latvijas lauku kopienu attīstības iniciatīvas un risināt kopienām aktuālos jautājumus, kas aktīvi tika uzsākts 2013. gadā Pirmajā Lauku kopienu parlamentā un Lauku kopienu nedēļā 2013, pienācis laiks paskatīties uz savu kopienu no citas attīstības perspektīvas. Biedrība Latvijas Lauku forums un Latvijas Platforma attīstības sadarbībai aicina piedalīties 2. Latvijas Lauku kopienu nedēļas diskusijās, kas visos Latvijas reģionos notiks no 27. līdz 31. oktobrim Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:40
 • Seminārs pedagogiem par vienaudžu savstarpējās vardarbības mazināšanu

  Seminārs pedagogiem par vienaudžu savstarpējās vardarbības mazināšanu
  29.10.2014. plkst. 10.00-16.00 Centrā Dardedze Rīgā, Cieceres ielā 3a,  aicina skolu vadītājus, skolotājus, skolu psihologus un sociālos pedagogus uz vienas dienas semināru "Mobinga mazināšana skolas vidē". Seminārs risinās jautājumus par vienaudžu savstarpējo vardarbību skolā, kā arī metodēm un risinājumiem darbam ar jauniešiem šādās situācijās. Semināru vadīs psiholoģe Daina Dziļuma un pusaudžu savstarpējās iecietības programmas "Drosme draudzēties" vadītāja Ilze Zariņa Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:38
 • Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS aicina uz ideju radībām

  24.10.2014. Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS (iepriekš pazīstams kā Sorosa fonds – Latvija) aicina ikvienu interesentu uz prāta vētru „Ideju radības” fonda DOTS jaunās stratēģijas pilnveidei, un lai kopīgi veidotu gudru, iedvesmojošu un godīgu Latviju. „Ideju radības” notiks Rīgas Dzemdību nama zālē, no plkst. 13:00-18:00. Šī būs piektdienas pēcpusdiena, kur radošā, neformālā, cieņpilnā un intelektuāli rosinošā vidē cilvēki varēs diskutēt par sev un Latvijai aktuāliem jautājumiem Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:36
 • ABLV Charitable Foundation izsludina ikgadējo grantu konkursu

  ABLV Charitable Foundation izsludina ikgadējo grantu konkursu
  No 2015.gada 5.janvāra līdz 2015.gada 9.decembrim ABLV Charitable Foundation izsludina ikgadējo grantu konkursu līdzfinansējuma saņemšanai profesionālu laikmetīgās mākslas izstāžu un notikumu organizēšanai Grantu programmas ietvaros pieejamais finansējums 2015.gada projektiem ir 30 489 eiro. Uz grantu var pretendēt Latvijā reģistrēta biedrība vai nodibinājums Lasīt vairāk »
  • publicēts: 20.10.2014 - 12:36