Latvijas pilsoniskā aliance
 • Bedres Rīgas namu pagalmos

  01.10.2014. no plkst. 15.00 – 17.00 Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) aicina uz Ideju launagu par tēmu: “Bedres Rīgas namu pagalmos” eLPA birojā (Ģertrūdes iela 19/21-3). Ne viens vien Rīgas pagalms saskaras ar ļoti sadzīvisku problēmu  - bedrēm, kā šo jautājumu risināt? Rīgas pagalmos norit ļoti aktīva dzīve, tajos tiek novietotas automašīnas, riteņi, iespējams atrodas bērnu laukumi. Kur vērsieties namu iedzīvotājiem, ja ir vēlme namu pagalmu labiekārtot un/vai, novērst kādu nepilnību?  Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:13
 • Vai zini, cik aktīvs pilsoniskās sabiedrības pārstāvis esi Tu?

  Vai zini, cik aktīvs pilsoniskās sabiedrības pārstāvis esi Tu?
  Biedrība Latvijas Pilsoniskā alianse aicina ikvienu, noskaidrot savu pilsonisko aktivitāti! Aizpildi aptauju un noskaidro savu līdzdalības indeksu, un salīdzini to ar rādītājiem valstī. Aptaujas mērķis ir novērtēt Latvijas iedzīvotāju pašu ierosinātu, organizētu un pārvaldītu līdzdalību ekonomiskajos, sociālajos, kultūras un politiskajos procesos, lai pozitīvi ietekmētu savu dzīvi. Aizpildi aptauju šeit. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:11
 • Jaunieti, uzzini, kā kārtot grāmatvedību organizācijā!

  Jaunieti, uzzini, kā kārtot grāmatvedību organizācijā!
  29.-30. septembrī, pl.10.00-14.00, biedrības Latvijas Pilsoniskā alianse birojā (Ģertrūdes ielā 19/21-3) notiks apmācības par vienkāršā ieraksta grāmatvedības sistēmas vadipats.lv lietošanu. Aicinām pieteikties jaunatnes organizācijas pārstāvjus apmācībām! Vadipats.lv sistēma ir piemērota biedrībām un nodibinājumiem, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz 35000 eiro gadā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:08
 • Garā pupa atkal aug

  Biedrība “Ascendum” 16.09.2014. Raiņa muzejā Tadenavā pl. 13.00 Dzejas diena bērniem “Augam ar Garo pupu”, Bērnu dzejas gadagrāmatas “Garā Pupa 2014” atvēršana, ilustrāciju izstāde un radošā darbnīca. Tadenava, vieta, kur Rainis reiz bija mazs puisītis, 16. septembrī kļūs par bērnu dzejas galvaspilsētu. Krājumā, kura sastādītāja ir Inese Zandere, tāpat kā agrāk, atrodami dzejas un atdzejas jaunumi, tostarp vairākas pasakas dzejā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:06
 • Diskusijas vieš lielākas cerības par lauksaimniecības nākotni

  Diskusijas vieš lielākas cerības par lauksaimniecības nākotni
  10.09.2014. Ar Ministru prezidenti Laimdotu Straujumu tikās Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes (LOSP) pārstāvji - LOSP valdes priekšsēdētājs Edgars Treibergs, Lauksaimniecības Statūtsabiedrību asociācijas valdes priekšsēdētāja Aija Balode un Lauksaimnieku apvienības valdes priekšsēdētāja Sandra Stricka, lai diskutētu par lauksaimniekiem aktuāliem jautājumiem Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:05
 • Sociālo pakalpojumu attīstības vadītāja/as vakance

  Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija ir starptautiska, sociāla labdarības organizācija, kas nodrošina ilgtermiņa ģimenes tipa aprūpi bez vecāku gādības palikušiem bērniem un īsteno ģimeņu stiprināšanas projektus 133 pasaules valstīs. Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija aicina savam kolektīvam pievienoties Sociālo pakalpojumu attīstības vadītāju, kas vēlas darīt darbu ar pievienoto sociālo vērtību, nozīmīgu Latvijas bērniem un sabiedrībai kopumā, ar augstu pašiniciatīvu, izcilām komunikācijas un prezentēšanas prasmēm Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:03
 • Sorosa fonds - Latvija maina savu nosaukumu

  Pēc 20 Latvijas sabiedrībai veltītajiem gadiem Sorosa fonds - Latvija maina savu nosaukumu un turpmāk būs pazīstams kā Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS (fonds DOTS). Fonds DOTS turpinās atbalstīt un attīstīt atvērtas sabiedrības izveidi Latvijā. Līdz ar nosaukuma maiņu ir notikusi arī direktora maiņa. Sākot ar septembri, Fonda DOTS vadība uzticēta Ievai Moricai Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:02
 • Daudzbalsība, ieklausīšanās un koprade: mazākumtautības Latvijā

  14.11.2014. Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds Latvijas Nacionālajā bibliotēkā rīko forumu “Daudzbalsība, ieklausīšanās un koprade: mazākumtautības Latvijā”. Foruma dalībnieki nebūs tikai klausītāji, tā vietā organizatori piedāvās gan esošās situācijas izpēti un vērtēšanu, gan risinājumu demonstrēšanas un modelēšanas jaunradi Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:01
 • Rīgas NVO namā viesosies karikatūru izstāde

  Rīgas NVO namā viesosies karikatūru izstāde
  No š.g. 8. septembra līdz 3. oktobrim Rīgas NVO namā ir apskatāma karikatūru izstāde, kurā ar vieglu smaidu atspoguļoti Valsts kancelejas un Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) administrēto Eiropas Sociālā fonda projektu sasniegumi – rezultāti un ieguvumi iedzīvotājiem. Izstāde Rīgas NVO namā (Laimdotas ielā 42, 2.stāvā) pasākumu laikā ir atvērta ikvienam darba dienās un sestdienās no plkst. 9 līdz 21. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 13:00
 • Semināri studentiem par kopīgo studiju programmu iespējām

  Semināri studentiem par kopīgo studiju programmu iespējām
  22.-23.09.2014. Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina Latvijas studentus un citus interesentus uz informatīviem semināriem par kopīgo studiju programmu iespējām studentiem Eiropas Savienības Erasmus Mundus/Erasmus+ programmu ietvaros - kopīgās maģistrantūras programmas un kopīgās doktorantūras programmas. Identiski semināri tiks organizēti divas dienas pēc kārtas, lai (telpas ietilpības robežās) varētu piedalīties maksimāli daudz interesentu Lasīt vairāk »
  • publicēts: 12.09.2014 - 12:59