Latvijas pilsoniskā aliance
 • Cik projektus šobrīd īsteno Jūsu organizācija?

  Cik projektus šobrīd īsteno Jūsu organizācija?
  Iepriekšējās eLPA nedēļas jautājums bija: Cik projektus šobrīd īsteno Jūsu organizācija? Vairāk kā puse  no respondentiem - 52 %  atbildēja, ka šobrīd īsteno no 1 līdz 3 projektiem. Lielu projektu skaitu īsteno salīdzinoši neliels respondentu skaits – 4% no aptaujātajiem norādīja, ka īsteno 7-9 projektus, tikpat – 4% respondentu norādīja, ka īsteno vairāk par 10 projektiem. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 29.07.2014 - 15:54
 • Rīgas reģiona grāmatzīme

  Rīgas reģiona grāmatzīme
  Iepazīsties ar aktuālo biedrības “Latvijas Pilsoniskās alianses” veidoto Rīgas reģiona grāmatzīmi – 28.07.2014. Grāmatzīmē ir apkopota informācija par Rīgas plānošanas reģiona NVO un pašvaldības aktualitātēm. Daži no šīs nedēļas virsrakstiem: Ādažniek, paud viedokli par savu pašvaldību! Piedalies siena talkās, kas pildītas ar latvju garu! Limbažu pašvaldība publicējusi finanšu avotu iespējas Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 14:44
 • eLPA padomes locekļu apņemšanās

  Iepriekšējā eLPA padomes sēdē, eLPA padomes locekļi katrs izteica savu apņemšanos,  kurus katrs padomes loceklis plāno veikt eLPA attīstībai gada laikā. eLPA padomes locekļi ir apņēmušies veikt šādas aktivitātes: 1.  tikšanās ar sabiedrisko attiecību profesionāļiem, lai pārrunātu, kā mērķtiecīgāk veicināt eLPA un NVO atpazīstamību; 2.  aktīva līdzdalība NVO fonda izstrādē; 3.  lekciju vadīšana eLPA biedriem un citiem interesentiem par zaļo domāšanu, attīstības sadarbību; struktūrfondu plānošanu un ieviešanu, tajā skaitā Eiropa 2020 stratēģiju Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 14:40
 • Bezmaksas apgūsti NVO grāmatvedības e-rīku vadipats.lv

  Bezmaksas apgūsti NVO grāmatvedības e-rīku vadipats.lv
  Latvijas Pilsoniskā alianse aicina Rīgas pilsētas biedrības, kuru apgrozījums gadā nepārsniedz 35000 EUR gadā, apgūt grāmatvedības e-rīku vadipats.lv. Vadipats.lv ir vienkāršā ieraksta grāmatvedības sistēma, kuras apgūšanai nav nepieciešamas specifiskas grāmatvedības zināšanas. Regulāri papildinot datus vadipats.lv, organizācijas finanšu gada pārskatu sistēma sagatavot automātiski. Apmācības par vadipats.lv e-rīka lietošanu notiks 21. augustā un 22.augustā pl.10.00-14.00, eLPA birojā Ģertrūdes ielā 19/21-3. Obligāts nosacījums - apmācībās dalībniekam ir jāpiedalās abas dienas! Ieteicams uz apmācību otro dienu ņemt līdzi savu portatīvo datoru, praktiskās nodarbības īstenošanai. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 14:07
 • Aicina balsot par labāko pludmali Latvijā

  Aicina balsot par labāko pludmali Latvijā
  28.07.2014. Piekrastes balvas izcīņa ir sākusies interneta vietnē šeit, kurā var balsot par labāko, mīļāko, sakoptāko piekrasti Latvijā. Atdot balsi savai pludmalei aicināts ikviens, jo Piekrastes balvas mērķis ir noskaidrot un apbalvot iedzīvotāju iemīļotāko piekrasti. Piekrastes balvas izcīņa norisinās sadarbībā ar Zilā Karoga kampaņu, kas Latvijā apvieno tās pašvaldības, kas iegulda darbu un pūles atbildīgā piekrastes apsaimniekošanā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 13:41
 • LJP rīko jauniešiem vasaras akadēmiju

  LJP rīko jauniešiem vasaras akadēmiju
  20.-24.augustam Viesu nams ‘’Aleks Dalderi’’, Mālpils pagasts, Dālderi, Mālpils Latvijas Jaunatnes padome aicina piedalīties jauniešu organizāciju pārstāvjus no visas Latvijas. Priekšroka tiks dota LJP dalīborganizāciju pārstāvjiem, LJP biedru kandidātorganizācijām un dalībniekiem, kas pieteikumā skaidri definēs motivāciju dalībai LJP Vasaras akadēmijā, ar uzsvaru uz ilgtermiņa līdzdalību un ieguldījumu savas organizācijas attīstībā Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 13:39
 • Aicinājums uz tikšanos ar ASV NVO līderības eksperti Morīnu E. Feitu

  20.08.2014. kopdares un koprades telpā "The Mill", Rīgā, Brīvības ielā 33-8 ( ieeja no Dzirnavu ielas), pl.12.00 Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds aicina noklausīties Nevalstiskā sektora līderības maģistra programmas direktores Sabiedrisko Pakalpojumu institūtā, Sietlas universitātē, Morīnas E. Feitas/Maureen Emerson Feit/ prezentāciju par NVO līderību un ilgtspējīgu NVO darbību ar tai sekojošu diskusiju. Darba valoda – angļu, bet tulkojums latviešu valodā būs nodrošināts Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 13:33
 • Biedrība Pro Futuro prezentē elektronisku spēli par ES valstīm

  Biedrība Pro Futuro prezentē elektronisku spēli par ES valstīm
  Grundtvig partnerības projekta Electronic Animated Game for European Integration and Integrational Dialogue partneris no Latvijas biedrība Pro Futuro 20. jūlijā Stāmerienā iepazīstināja ar spēli 14 jauniešus, kas piedalās biedrības rīkotajā vasaras nometnē, un grupu pieaugušo. Jaunieši izmēģināja spēli, gan spēlējot to individuāli, gan nelielās grupās. Jaunieši sacentās, gan pārbaudot kopējās zināšanas par Eiropas Savienības valstīm, gan tikai aizpildot ES karti Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 13:31
 • homo ecos: organizē bērnu dienas nometni

  homo ecos: organizē bērnu dienas nometni
  No 04.08.– 15.08.2014 homo ecos: organizē bērnu dienas nometni "Ekspedīcijas pilsētā" Rīgā. 10 darba dienu laikā bērni dosies ekspedīcijās uz pa dažādām pilsētas vietām, iepazīs un apskatīs tādas tēmas kā gaisma, transports, ūdens, videi draudzīgs dzīvesveids un zaļā domāšana, dabas un pilsētas likumus, piesārņojums. Vairāk informācijas var atrast šeit. Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 13:26
 • NVO izglītojas par Zero waste jeb bezatkritumu pieeju

  Maija beigās pārstāvji no trim  nevalstiskajām organizācijām (NVO) – biedrības „Latvijas Zaļā kustība” „Zaļā Brīvība” un „homo ecos:” devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Itāliju, kas tika rīkota Eiropas sociālā fonda finansētā projekta “Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana jautājumos, kas saistīti ar līdzdalību politikas plānošanā un ieviešanā par atkritumiem kā izmantojamiem resursiem” ietvaros Lasīt vairāk »
  • publicēts: 28.07.2014 - 13:23